Uniqa kontakt: Získejte snadno a rychle kontaktní informace na vaši pojišťovnu

Uniqa Kontakt

Vítejte v Uniqa kontaktních informacích! Následující text vám poskytne přehled nejdůležitějších kontaktů pro spojení s naší pojišťovnou a odpoví na otázky, které by vás mohly zajímat. Máme pro vás k dispozici různé způsoby komunikace a jsme tu pro vás kdykoliv budete potřebovat. Přečtěte si náš úvodní text a ujistěte se, že máte při komunikaci s Uniqa pojišťovnou snadný a pohodlný přístup ke všem poskytovaným službám.

Kontaktní informace na Uniqa pojišťovnu

Kontaktní informace na Uniqa pojišťovnu

Zde najdete důležité kontaktní informace, které vám pomohou spojit se s Uniqa pojišťovnou. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo osobní návštěvy. Rádi vám poskytneme odpovědi na vaše dotazy a pomůžeme vám vyřešit jakékoli problémy. Nezapomeňte si poznamenat naše kontakty pro případ potřeby:

Telefon: +420 222 555 888

E-mail: info@uniqa.cz

Adresa: Václavské náměstí 846/1, Nové Město, Praha 1

Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Telefonní čísla Uniqa pojišťovny

Telefonní čísla Uniqa pojišťovny jsou klíčovou kontaktní informací pro zákazníky, kteří si potřebují vyřešit jakýkoliv problém týkající se jejich pojištění. Pokud máte otázky ohledně pojistného plánu, chcete nahlásit škodu nebo jste zkrátka jen zvědaví na další detaily o produktech Uniqa, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu prostřednictvím jednoho z následujících telefonních čísel:

- Pro všechny druhy pojištění: +420 242 402 402

- Pro asistenční služby: +420 242 190 911

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme řešit vaše potřeby a požadavky co nejdřívěji!

E-mailové adresy Uniqa pojišťovny

E-mailem je dnes jedním z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů, jak se spojit s Uniqa pojišťovnou. Naše e-mailové adresy jsou k dispozici pro všechny vaše dotazy a připomínky. Pokud potřebujete kontaktovat někoho konkrétního v naší společnosti, najdete přehled všech pracovníků s jejich e-mailovými adresami na našem webovém portálu. Nebojte se nás kontaktovat - rádi vám pomůžeme vyřešit vaše pojištění!

Kontaktní formulář Uniqa pojišťovny

Níže naleznete kontaktní formulář Uniqa pojišťovny. Pokud máte dotazy ohledně našich služeb nebo potřebujete poradit s uzavřením pojistné smlouvy, neváhejte nám zanechat své údaje a my vás co nejdříve kontaktujeme. S Uniqa pojišťovnou je komunikace snadná a rychlá!

Adresa Uniqa pojišťovny

Adresa Uniqa pojišťovny:

Uniqa pojišťovna a.s.

Vodičkova 38

110 00 Praha 1

Otevírací doba Uniqa pojišťovny

Otevírací doba Uniqa pojišťovny je klíčovou informací pro všechny naše klienty. Rádi bychom Vám tedy poskytli přehled o naší otevírací době. V pracovní dny, tedy od pondělí do pátku, jsou naše pobočky otevřené od 8:00 do 17:00 hodin. V sobotu jsou některé z nich také k dispozici, konkrétně od 9:00 do 12:00 hodin. Naši zákaznickou linku můžete kontaktovat každý den v týdnu od 8:00 do 20:00 hodin. Pokud byste si přáli využít naše služby mimo otevírací dobu, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu nebo online formuláře na našich webových stránkách.

Závěr - Níže naleznete kompletní kontaktní informace na pojišťovnu UNIQA. Pro další dotazy a informace neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum.

Publikováno: 20. 04. 2023

Kategorie: finance

Autor: Imrich Novak

Tagy: uniqa kontakt | kontaktní informace na pojišťovnu