Raiffeisenbank Ostrava: Nová pobočka přináší moderní bankovní služby do srdce Moravskoslezského kraje

Raiffeisenbank Ostrava

Vítáme vás u Raiffeisenbank Ostrava, pobočky jedné z největších bankovních institucí v České republice. Společně s našim týmem odborníků jsme tu pro vás a budeme rádi, když nám dáte příležitost ukázat, jak můžeme pomoci vašim finančním potřebám.

Historie Raiffeisenbank v České republice

Historie Raiffeisenbank v České republice

Raiffeisenbank Ostrava byla založena v roce 1992 a stala se součástí síťové banky Raiffeisenbank. Tato banka má své kořeny v Rakousku, kde byla založena již v roce 1886 Franzem Xaverem Gruberem a Friedrichem Wilhelmem Raiffeisenem.

Od svého vzniku se Raiffeisenbank Ostrava zaměřuje na poskytování kvalitních finančních služeb svým klientům. V průběhu let se banka rozrostla a dnes disponuje více než 50 pobočkami po celé České republice.

Kromě běžného úvěrování a úschovy peněz nabízí Raiffeisenbank Ostrava také řadu dalších produktů a služeb, jako jsou investiční produkty, pojištění nebo platební karty.

Díky svým moderním technologiím umožňuje banka rychlé a bezpečné online bankovnictví a mobilní aplikaci pro správu financí. V současné době patří banka mezi přední finanční instituce na českém trhu.

Historie Raiffeisenbank v České republice je plná úspěchů a inovací, které přinesly mnoho výhod pro klienty. Banka se stala důvěryhodným partnerem pro řadu firem i jednotlivých klientů.

Pobočky Raiffeisenbank v Ostravě

"Seznamte se s našimi pobočkami Raiffeisenbank v Ostravě. Nabízíme vám široké spektrum finančních služeb a osobního přístupu ke každému klientovi. Navštivte nás a dejte nám šanci být vaším partnerem ve financích."

Služby poskytované pobočkou v Ostravě

Následující seznam obsahuje služby, které jsou k dispozici v pobočce Raiffeisenbank Ostrava:

1. Účetnictví a bankovní operace: Naše pobočka nabízí širokou škálu služeb, včetně běžného účtu, spořicího účtu, kreditních karet a dalších finančních nástrojů.

2. Hypoteční a spotřebitelské úvěry: Nabízíme řešení pro ty, kteří hledají financování svých projektů - od malých spotřebitelských úvěrů až po velké hypoteční úvěry na bydlení.

3. Investice a pojištění: Naše pobočka má odborné poradce, kteří poskytují informace o investicích v akciích, dluhopisech či investičních fondech. Dále nabízím i různá pojištění v oblasti životního pojištění nebo cestovního pojištění.

4. Platební služby: Pomoc s online bankingu pro podnikatele i jednotlivce. Dále nabizime moznost platby kartou ci internetem bezhotovostnim zpusobem.

5. Služby pro firmy: Pobočka Raiffeisenbank Ostrava má přístup k rozsáhlému portfoliu bankovních a finančních služeb pro firmy, včetně firemního úvěru, factoringu a mnoha dalších.

6. Osobní poradenství: Naše pobočka nabízí individuální, profesionální a diskrétní poradenství týkající se vašich finančních potřeb a cílů.

7. Služby pro zahraniční občany: Pokud jste zahraničním státním příslušníkem, můžeme vám pomoci s otázkami týkajícími se bankovnictví v České republice.

Přijďte do naší pobočky v Ostravě a rádi vám pomůžeme s řešením vašich finančních otázek!

Kontaktní informace

Kontaktní informace pro pobočku Raiffeisenbank Ostrava:

Závěr - Raiffeisenbank Ostrava

V závěru bych rád shrnul, že pobočka banky Raiffeisenbank v Ostravě je pro své klienty skvělou volbou. Díky širokému spektru produktů a služeb, moderním technologiím a profesionálním zaměstnancům si mohou být jisti, že jejich finanční záležitosti jsou v dobrých rukou. Pokud hledáte spolehlivou banku s osobním přístupem a profesionálním servisem, určitě se vydejte do pobočky Raiffeisenbank v Ostravě.

Publikováno: 31. 05. 2023

Kategorie: finance

Autor: Jana Dvořáková

Tagy: raiffeisenbank ostrava | pobočka banky raiffeisenbank v ostravě